بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای برای تمامی کسانی که قصد دارند جهت پارتیشن‌بندی از این نوع محصول استفاده کنند، بسیار مهم است. انتظار می‌رود پس از کسب اطلاعات بیشتر در مورد پارتیشن اداری شیشه‌ای برای خرید یا عدم خرید این محصول تصمیم جدی‌تری بگیرید.

ما در این مطلب تصمیم داریم پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای را به صورت تخصصی بررسی کنیم. اگر دوست دارید در این باره اطلاعات بیشتری به دست آورید، این مطلب را مطالعه کنید.

۷ نکته بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای

دوستانی که قصد خرید پارتیشن اداری شیشه ای را دارند؛ احتمالا در مسیر ثبت سفارش این محصول با سوالات و چالش‌های بسیاری روبه‌رو خواهند شد. به همین دلیل تصمیم داریم ۷ نکته مهم برای بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای ذکر کنیم. این نکات عبارتند از:

بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای ساوین دکور

بررسی تخصصی نوع فریم پارتیشن اداری شیشه ای

در بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای از نظر نوع فریم با دو محصول فریم لس و فریم دار روبه‌رو خواهیم شد.

نمونه‌های فریم دار به دلیل داشتن یک فریم آلومینیومی مقاومت بالاتری در برابر صوت، ضربه و فشار دارند. این محصول امکان نصب درب و پنجره را برای علاقه‌مندان فراهم کرده و در طرح و رنگ‌های مختلف ساخته می‌شود اما فضای بیشتری به خود اختصاص می‌دهد و عبور و خروج نور را نیز محدود می‌کند.

نمونه‌های فریم لس نسبت به نمونه‌های فریم دار ارزان‌تر هستند، نور را بیشتر عبور می‌دهند و فضای کمتری را اشغال می‌کنند.

 

بررسی تخصصی نوع پارتیشن اداری شیشه ای از نظر تعداد جداره

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای باید به آن توجه کنید، تعداد جداره‌های این محصول است. پارتیشن‌های اداری شیشه ای در دو نمونه تک جداره و دوجداره ساخته می‌شوند.

نمونه‌های دو جداره دارای دو لایه شیشه هستند، به همین دلیل نیز در برابر عوامل خارجی چون ضربه، فشار، حرارت و صوت مقاومت بالاتری نسبت به نمونه‌های تک جداره دارند. این محصولات همچنین با قیمتی بالاتر نیز به فروش می‌رسند.

بیشتر بخوانید: ایده طراحی دفترکار با پارتیشن شیشه ای ۱۴۰۳

بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای ساوین دکور

بررسی تخصصی نوع طرح و رنگ پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای دارای تنوع بسیاری در طرح و رنگ هستند. همین موضوع نیز دست علاقه‌مندان را در انتخاب یک گزینه مناسب باز می‌گذارد.

این محصولات را در نمونه‌های رنگی، مات، شفاف، ساده، فریم لس، فریم دار، متحرک و … می‌توان یافت. البته توجه داشته باشید که این محصولات از نظر قیمت نیز با یکدیگر متفاوتند.

شما با توجه به کاربردی محصول، میزان بودجه، سبک دکوراسیون دلخواه و هدف خود از پارتیشن‌بندی می‌توانید طرح و رنگ دلخواه خود را مشخص کنید.

بررسی تخصصی ارتفاع پارتیشن اداری شیشه ای

در این بخش از بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای لازم است تا این محصولات را از نظر ارتفاع مقایسه کنیم. پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای موجود در بازار در سه دسته کوتاه، متوسط و بلند ساخته می‌شوند.

محصولات بلند به کف و سقف متصل شده و قدرت بالایی در حفظ حریم خصوصی دارند. در مقابل نمونه‌های کوتاه و متوسط به سقف متصل نمی‌شوند و فضایی نیمه خصوصی می‌سازند.

این پارتیشن‌ها از نظر قیمت نیز با یکدیگر متفاوتند. نمونه‌های بلند بالاترین قیمت و محصولات کوتاه کمترین هزینه را به خود اختصاص می‌دهند.

برای خرید پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره و تک جداره به قیمت مناسب و تخفیف ویژه می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴ با کارشناسان ساوین دکور تماس بگیرید.

بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای ساوین دکور

برای دفترکار پارتیشن اداری شیشه ای مات بهتره یا ساده؟

در این بخش از بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای قصد داریم به شما بگوییم پارتیشن‌های مات بهترند یا روشن و ساده؟

در پاسخ باید بگوییم پارتیشن‌های مات قیمتی بالاتر دارند اما در حفظ حریم خصوصی بهتر عمل می‌کنند و باعث می‌شوند تا شما بتوانید محدودیت دید در مکان مورد نظر خود ایجاد کنید. در مقابل پارتیشن‌های ساده‌تر از این قابلیت برخوردار نیستند و قیمتی پایین‌تر دارند. لازم به ذکر است که هر دو این پارتیشن‌ها را در می‌توان در طرح‌های مختلف یافت.

مقایسه پارتیشن اداری شیشه ای مات و ساده
مزایای شیشه ماتمعایب شیشه ماتمزایای شیشه سادهمعایب شیشه ساده
محدودیت دید برای حفظ حریم خصوصیقیمت نسبتا بالاترانتقال نور طبیعی در فضاکمبود حریم خصوصی برای کارکنان
تنوع طرحقیمت پایین‌تر

بررسی تخصصی عایق صوتی و حرارتی پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای در برابر صوت و حرارت عایق قوی محسوب می‌شوند. البته نوع شیشه به کار رفته در پارتیشن و تعداد جداره‌ها نیز بر روی میزان توانایی محصول در عایق‌بندی صوت و حرارت تاثیر خواهد گذاشت.

لازم به ذکر است که از بین پارتیشن‌های شیشه‌ای موجود در بازار نمونه‌های ساخته شده با استفاده از شیشه سکوریت دوجداره توانایی بهتری در عایق‌بندی صدا و حرارت دارند.

بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای ساوین دکور

برای دفتر کار پارتیشن اداری شیشه ای هوشمند کنترلی بخریم یا ساده؟

پارتیشن شیشه ای اداری هوشمند کنترلی یکی از بهترین و جدیدترین پارتیشن‌های موجود در بازار است. این محصول فوق‌العاده با استفاده از کنترل تغییر یافته و مات و شفاف می‌‌شوند. همین موضوع نیز محبوبیت آن را چندین برابر می‌کند. در مقابل محصولات ساده قابلیت تغییر و مات و شفاف شدن ندارند.

انتخاب یک گزینه مناسب بین دو نمونه ذکر شده بسته به بودجه و همچنین هدف شما از پارتیشن‌بندی بستگی دارد. البته توجه به سبک دکوراسیون دلخواه شما نیز می‌تواند در انتخاب گزینه ایده‌آل بسیار مهم‌ باشد.

بهترین معدن و بورس پارتیشن اداری شیشه ای در تهران

حالا که به بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای پرداخته شد، یافتن بهترین معدن و بورس پارتیشن اداری شیشه ای در تهران برای بسیاری از افراد مهم‌تر شده است.

مجموعه ما یکی از مراکزی است که از زمان‌های قدیم تاکنون با ساخت پارتیشن‌های با کیفیت مورد توجه قرار گرفته است. مناسب بودن قیمت محصولات ساخت مجموعه ما باعث شده تا نام ساوین دکور نیز در بین لیست نام بهترین معدن و بورس پارتیشن اداری شیشه ای در تهران قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: جدیدترین پارتیشن اداری ۱۴۰۳

بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای ساوین دکور

جمع بندی

در این مطلب به بررسی تخصصی پارتیشن اداری شیشه ای پرداخته شده و اطلاعات لازم ارائه گردید. چنانچه تصمیم به خرید ارزان پارتیشن اداری شیشه ای اطلاعات بیان شده برای شما بسیار مناسب خواهد بود.

افراد علاقه‌مند به ساخت پارتیشن شیشه ای می‌توانند با کمک متخصصان ما محصولی با کیفیت را بسازند؛  همچنین در این قبال هزینه مناسبی بپردازند. چنانچه تصمیم به دریافت خدمات از متخصصان ساوین دکور، استعلام قیمت پارتیشن اداری شیشه ای و همچنین نصب فوری پارتیشن اداری شیشه ای را دارید می‌توانید با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴ – ۰۲۱۶۶۶۵۹۷۰۷ تماس گرفته یا به صورت حضوری در شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان ۲۴، خیابان ۲۳/۵ اعتماد، پلاک ۲۰ حاضر شوید.

سوالات متداول

  • چگونه می‌توان بهترین پارتیشن شیشه ای اداری را انتخاب کرد؟

برای انتخاب یک پارتیشن اداری شیشه ای مناسب ابتدا باید هدف خود را از پارتیشن‌بندی مشخص کنید. سپس با توجه به هدف و میزان بودجه خود با یک متخصص خبره مشورت کرده و یک محصول مناسب را انتخاب نمایید. شما می‌توانید با توجه به ویژگی های پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره و دو جداره تصمیم به ساخت گزینه مناسب برای خود بگیرید.

  • هزینه نصب پارتیشن اداری شیشه ای چگونه مشخص می‌شود؟

هزینه نصب این محصول با توجه به طرح پارتیشن، اندازه، سختی پروژه و مجموعه منتخب برای نصب مشخص می‌گردد.

  • پارتیشن شیشه‌ای رنگی گران‌تر است یا بی‌رنگ؟

پارتیشن‌های شیشه‌ای رنگی معمولا نسبت به نمونه‌های ساده‌تر از قیمتی بالاتر برخوردارند.