پارتیشن‌‌های اداری که بیشتر برای جداسازی فضای اداره‌ و محیط‌های تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند، در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. مهم‌ترین دلایل افزایش تقاضا برای خرید و استفاده از پارتیشن‌ها را می‌توان امکان جداسازی محیط و ساخت محیط‌های جدید با هزینه‌ای کمتر از هزینه دیوارکشی دانست. همین موضوع باعث شده است تا افراد زیادی در سراسر ایران و جهان به دنبال سفارش پارتیشن اداری باشند. اگر شما نیز علاقه‌مند به خرید و سفارش پارتیشن‌های اداری هستید، مطالعه این مطلب از ساوین دکور می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.  

سفارش پارتیشن اداری - خرید اقساطی با تحویل فوری

خرید و سفارش پارتیشن اداری در تهران

افراد بسیاری در شهر تهران در پی خرید پارتیشن اداری هستند و تلاش می‌کنند با یافتن یک مجموعه معتبر خریدی موفقیت‌‌آمیزتر را تجربه کنند. توصیه ما به تمامی این عزیزان انتخاب ساوین دکور برای خرید و سفارش است.

چرا که این مجموعه یکی از بهترین مجموعه‌های فعال در زمینه ساخت انواع پارتیشن اداری و شیشه‌ای بوده و به دلیل تجربه درخشانی که در این زمینه دارد می‌تواند حتی سخت‌ترین پروژه‌ها را نیز به بهترین نحو ممکن اجرایی کند.

برای خرید و سفارش پارتیشن اداری در تهران تنها کافی است با متخصصان ساوین دکور تماس بگیرید و هدف خود از پارتیشن‌بندی را توضیح دهید. آن‌ها شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین پارتیشن را اجرا کنید.

بیشتر بخوانید: شرکت پارتیشن اداری تهران _ بهترین مرکز فروش پارتیشن اداری تهران

سفارش پارتیشن اداری - خرید اقساطی با تحویل فوری

قیمت سفارش و خرید پارتیشن اداری مدرن

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای افراد علاقه‌مند به سفارش پارتیشن اداری شکل می‌گیرد این است که برای خرید انواع پارتیشن اداری چقدر باید هزینه کرد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت سفارش و خرید پارتیشن اداری مدرن به فاکتورهای زیر بستگی دارد:

 • اندازه پارتیشن: متراژ و اندازه پارتیشن از مهم‌ترین فاکتورهای اثرگذار بر قیمت یک پارتیشن است. هر چه متراژ و اندازه بزرگ‌تر باشد، هزینه لازم برای خرید نیز بیشتر است.
 • کیفیت پارتیشن: پارتیشن‌ها را نیز می‌توان بر اساس کیفیت به چندین دسته تقسیم‌بندی کرد. پارتیشن‌های با کیفیت‌تر قیمتی بیشتر دارند.
 • سختی پروژه: سختی و پیچیدگی یک پروژه باعث می‌شود تا متخصصان در هنگام ساختن و نصب کردن پارتیشن سختی بیشتری را متحمل شوند. به همین دلیل سختی پروژه رابطه مستقیمی با افزایش قیمت پارتیشن دارد.
 • طرح و رنگ: تنوع در رنگ و طرح پارتیشن‌ها باعث می‌شود تا دست خریدار در هنگام خرید و سفارش پارتیشن اداری کاملا باز باشد. جالب است بدانید که هزینه‌های در نظر گرفته شده برای پارتیشن‌ها به رنگ و طرح آن‌ها نیز بستگی دارد. به گونه‌ای که پارتیشن‌های ساده‌تر از قیمتی کمتر برخوردارند.
 • ثابت یا متحرک بودن: پارتیشن‌ها را از نظر قابلیت حرکت به دو دسته پارتیشن‌های ثابت و پارتیشن‌های متحرک تقسیم‌بندی می‌کنند. پارتیشن‌های ثابت معمولا نسبت به پارتیشن‌های متحرک هزینه‌ کمتری دارند.
 • تک جداره یا دوجداره بودن: هر چه تعداد جداره‌های یک پارتیشن بیشتر باشد آن پارتیشن در برابر ضربه، صوت و فشار مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهد. به عنوان مثال پارتیشن‌های دو جداره عایق صوتی قوی‌تری هستند و صدا را نسبت به پارتیشن‌های تک جداره کمتر از خود عبور می‌دهند. همین موضوع باعث می‌شود تا پارتیشن‌های دوجداره گران‌تر باشند.

بیشتر بخوانید: انواع پارتیشن اداری پرفروش و محبوب ۱۴۰۳_ ساوین دکور

سفارش پارتیشن اداری - خرید اقساطی با تحویل فوری

سفارش فوری پارتیشن برای شرکت و اداره

بسیاری از کسانی که در پی سفارش پارتیشن اداری شیشه‌ای و ام دی اف هستند، دوست دارند در کمترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت کنند. به عبارتی می‌توان گفت این افراد در پی سفارش فوری پارتیشن برای شرکت یا اداره هستند. خوشبختانه باید بگوییم که در ساوین دکور متخصصان نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند تا در زمان صرفه‌جویی شود.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان کیفیت فدای سرعت نمی‌شود. متخصصان ساوین دکور تلاش می‌کنند تا در یک بازه زمانی بسیار کوتاه با کیفیت‌ترین پارتیشن‌ها را بسازند. اگر علاقه‌مند به سفارش فوری پارتیشن هستید، همین حالا می‌توانید با متخصصان این مجموعه تماس بگیرید و با شرح پروژه خود از آن‌ها بخواهید که در کمترین زمان ممکن پارتیشن دلخواه شما را بسازند.

بیشتر بخوانید: مرکز خرید پارتیشن اداری تهران کجاست؟

سفارش پارتیشن اداری - خرید اقساطی با تحویل فوری

نحوه ثبت سفارش پارتیشن اداری از ساوین دکور

افراد علاقه‌مند به سفارش پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه‌ای می‌توانند برای ثبت سفارش با متخصصان مجموعه ساوین دکور تماس برقرار کنند. در واقع می‌توان گفت بهترین راهکار برای استعلام قیمت و ثبت سفارش برقراری تماس با حرفه‌ای‌های این حوزه است.

هنگامی که شما با متخصصان ساوین دکور تماس برقرار می‌کنید در ابتدا سوالاتی در رابطه با هدف شما از اجرایی پارتیشن، اندازه محیط، میزان بودجه مورد نظر و غیره پرسیده می‌شود. متخصصان پس از دستیابی به پاسخ این سوالات برنامه‌ریزی‌های لازم برای ساخت پارتیشن مطابق با خواسته شما را آغاز می‌کنند تا در کمترین زمان ممکن سفارش شما به دستتان برسد.

مراحل نصب پارتیشن اداری پس از ثبت سفارش

پس از اینکه افراد از مرحله سفارش پارتیشن اداری با موفقیت گذر می‌کنند، وارد مرحله‌ای مهم‌تر به نام نصب پارتیشن اداری می‌شوند.

اگر شما نیز به تازگی خرید پارتیشن اداری را پشت سر گذاشته‌اید و سفارش تولید پارتیشن اداری را ثبت کرده‌اید، بسیار مهم است مراحلی که در ادامه گفته می‌شود را به درستی انجام دهید:

 • اندازه‌گیری را آغاز کنید.

فرض کنید سفارش پارتیشن ام دی اف اداری برای دفتر کار را ثبت کرده‌اید؛ حالا بدون فوت زمان باید مجدد محیط را اندازه‌گیری کنید. توجه داشته باشید که این اندازه‌گیری با هدف نصب انجام می‌گیرد.

 • وسایل مورد نیاز برای اجرای دکوراسیون دلخواه را انتخاب کنید.

در دومین مرحله پس از سفارش نصب پارتیشن اداری باید با توجه به سبک دکوراسیون دلخواه، وسایل مورد نیاز برای استفاده در محیط پارتیشن را انتخاب نمایید.

 • فریم و چارچوب پارتیشن را نصب کنید.

هنگامی که پارتیشن به دست شما رسید باید فریم و چارچوب را در مکان مشخص شده، نصب کنید. این کار باید با دقت بالایی انجام گیرد؛ چرا که هر گونه اشتباه می‌تواند شما را با چالش‌های فراوانی روبه‌رو کند.

 • پارتیشن را در محل مورد نظر قرار دهید.

پس از نصب فریم و چهارچوب باید از میخ و پیچ و مهره برای قرار دادن پارتیشن در محل مورد نظر استفاده کنید. این مرحله نیز از حساسیت بالایی برخوردار است. بنابراین بهتر می‌باشد به دور از هیاهو و چالش انجام شود.

 • شیشه‌ها و درب را اضافه کنید.

در آخرین مرحله نیز شیشه‌ها و درب را اضافه کرده و یک بار با هدف یافتن مشکلات احتمالی پارتیشن را مورد بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید که اقدامات ذکر شده به دلیل سختی بالا باید توسط متخصصانی که در این زمینه فعالیت دارند، انجام گیرد.

اگر قصد استعلام قیمت و خرید پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه ای را دارید، می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴ با ساوین دکور تماس بگیرید.

سفارش پارتیشن اداری - خرید اقساطی با تحویل فوری

خرید پارتیشن از تولید کننده اصلی به صورت اقساطی

اگر علاقه‌مند به سفارش پارتیشن اداری هستید اما به هر دلیلی توان پرداخت هزینه‌ خرید به صورت نقد را ندارید، می‌توانید پارتیشن. دلخواه خود را به صورت اقتصادی تهیه کنید. ساوین دکور امکان خرید اقساطی را برای تمامی دوستانی که از پرداخت هزینه نقد معذورند، فراهم کرده است. همین موضوع باعث می‌شود تا شما بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی از هزینه‌ها آنچه را که می‌خواهید تهیه کنید.

برای خرید پارتیشن اداری از این مجموعه کافی است با شماره تلفن‌های زیر تماس برقرار کنید:

 • ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴
 • ۰۲۱۶۶۶۵۹۷۰۷

توصیه ما به شما این است که قبل از خرید پارتیشن ابتدا به صفحه محصولات ما در همین وب سایت مراجعه کنید تا با هنر، خلاقیت و مهارت متخصصان ما در زمینه ساخت انواع پارتیشن آشنا شوید.