پارتیشن‌ها را می‌توان وسیله‌ای کاربردی برای جداسازی مکان‌های تجاری و اداری دانست که به دلیل اجرای آسان‌تر و هزینه کم‌تر نسبت به دیوارکشی و ساخت و ساز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به عنوان یک فرد متقاضی پارتیشن‌بندی مراکز تجاری، اداری یا حتی منازل یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای شما ممکن است پیش آید این است که قیمت متری پارتیشن چقدر است؟ اگر به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستید، مطالعه این مطلب به شما بسیار کمک خواهد کرد.

قیمت متری پارتیشن اداری ارزان

فاکتورهای بسیاری بر روی قیمت متری پارتیشن اداری اثر می‌گذارند که از مهم‌ترین این فاکتورها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع پارتیشن: تنوع بالای پارتیشن‌های موجود در بازار باعث می‌شود تا دست شما در انتخاب کاملا باز باشد و بتوانید با توجه به سلیقه و همچنین هدف خود از پارتیشن‌بندی یکی از گزینه‌های موجود را انتخاب کنید. قطعا نوع پارتیشن منتخب بر روی هزینه نهایی لازم برای پارتیشن‌بندی اثر فراوانی خواهد داشت. به عنوان مثال قیمت پارتیشن ام دی اف با نمونه مشابه چوبی بسیار متفاوت است.
 • کیفیت: کیفیت از دیگر فاکتورهای اثرگذار بر قیمت متری پارتیشن اداری است. قطعا هر چه یک پارتیشن با کیفیت‌تر باشد برای تهیه آن لازم است، هزینه بیشتری پرداخته شود. به عنوان مثال قیمت پارتیشن چوبی درجه یک بسیار بیشتر از هزینه در نظر گرفته شده برای تهیه پارتیشنی مشابه با کیفیتی پایین‌تر است.
 • طرح و رنگ: طرح و رنگ پارتیشن یکی دیگر از فاکتورهای اثرگذار بر قیمت آن است. پارتیشن‌هایی که از طرح و رنگ ساده‌تری برخوردارند با قیمتی مناسب‌تر به فروش می‌رسند و برعکس.
 • ثابت یا متحرک بودن: پارتیشن‌ها را بر اساس قابلیت جابه‌جایی می‌توان به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم‌بندی کرد. قطعا آن دسته از پارتیشن‌‌هایی که امکان جابه‌جایی دارند یا متحرک هستند نسبت به پارتیشن‌های ثابت، گران‌ترند. به عنوان مثال قیمت پارتیشن شیشه‌ای ثابت کمتر از نمونه مشابه متحرک است.
 • تکجداره یا دوجداره بودن: پارتیشن‌های دوجداره نسبت به نمونه‌های تکجداره عایق صوتی و حرارتی بهتری هستند به همین دلیل نیز از هزینه بیشتری نیز برخوردارند. به عنوان نمونه قیمت پارتیشن ریلی دوجداره بیشتر از نمونه تکجداره آن است.

قیمت متری پارتیشن اداری - هزینه نصب پارتیشن بندی اداری

هزینه نصب و اجرای پارتیشن اداری

حالا که با فاکتورهای اثرگذار بر قیمت متری پارتیشن اداری آشنا شدید، خوب است بدانید که نصب این پارتیشن‌ها نیز هزینه‌ای جداگانه دارد. از مهم‌ترین فاکتورهای اثرگذار بر هزینه نصب پارتیشن اداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سختی پروژه: سختی پروژه را می‌توان یکی از مهم‌ترین فاکتورهای اثرگذار بر قیمت نصب دانست. قطعا جهت اجرایی پروژه‌های سخت‌تر نیاز به صرف زمان طولانی‌تر و در نتیجه هزینه‌ای بیشتر است.
 • اندازه و ابعاد پارتیشن: قطعا هر چه اندازه و ابعاد پارتیشن بیشتر باشد برای نصب آن نیاز است زمان بیشتری صرف شود. به همین دلیل گفته می‌شود که اندازه و ابعاد پارتیشن رابطه مستقیمی با قیمت نصب دارند.
 • تیم منتخب برای نصب: مجموعه‌ای که برای نصب پارتیشن انتخاب می‌کنید، می‌تواند بر روی هزینه‌های نصب اثرگذار باشد. معمولا متخصصان در مجموعه‌های معتبر در قبال ارائه خدمات هزینه‌ای مناسب‌تر دریافت می‌کنند.

اگر قصد خرید پارتیشن اداری ارزان و اقساطی را دارید، می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه ای از طریق شماره تلفن زیر با مجموعه ساوین دکور تماس بگیرید:

تماس با ما: ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴

قیمت متری پارتیشن اداری - هزینه نصب پارتیشن بندی اداری

قیمت پارتیشن تکجداره و دوجداره دفتر کار

تکجداره یا دوجداره بودن یکی از مهم‌ترین فاکتورهای اثرگذار بر قیمت پارتیشن دفتر کار به شمار می‌رود که باعث افزایش یا کاهش هزینه‌های شما خواهد شد. همان گونه که پیش‌تر نیز اشاره کردیم قیمت متری پارتیشن اداری تکجداره نسبت به پارتیشن‌های دو یا چندجداره کمتر است.

البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که پارتیشن‌های دوجداره نسبت به نمونه‌های تکجداره عایق صوتی و حرارتی بهتری هستند.

بیشتر بخوانید: قیمت پارتیشن اداری در کرج – هزینه نصب و خرید پارتیشن اداری

قیمت متری پارتیشن اداری - هزینه نصب پارتیشن بندی اداری

قیمت پارتیشن اداری به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت پارتیشن اداری تحت تاثیر فاکتورهای بسیاری مشخص می‌گردد. به طور کلی می‌توان گفت نوع و طرح پارتیشن، رنگ، اندازه و همچنین ویژگی‌های محصول مورد نظر بر روی قیمت نهایی تاثیر خواهد گذاشت. بر این اساس هزینه دکور پارتیشن مشکی با دکورهای رنگی و همچنین هزینه پارتیشن بندی ام دی اف و شیشه با یکدیگر متفاوت است. قیمت پارتیشن اداری ام دی اف در بیشتر مواقع کمتر از نمونه‌های شیشه‌ای است.

البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که سال خرید محصول نیز می‌تواند بر روی هزینه آن اثر بگذارد. به عنوان مثال قیمت پارتیشن ام دی اف ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ با یکدیگر متفاوت است.

اگر قصد پارتیشن بندی چوبی، شیشه‌ای و ام دی اف را دارید و می‌خواهید بدانید پارتیشن اداری قیمت مناسبی دارد یا خیر، کافی است با متخصصان ما تماس بگیرید. اطلاعات لازم در رابطه با قیمت متری پارتیشن را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

لازم به ذکر است که ما می‌توانیم به شما کمک کنیم، پارتیشن اداری ارزان اما با کیفیت تهیه کنید.

عوامل اثرگذار در قیمت پارتیشن اداری
اندازه و سایز دقیق پارتیشن
نوع پارتیشن(پارتیشن دکوری، هوشمند، ام دی اف، شیشه‌ای و ...)
کیفیت، نحوه ساخت، طراحی و رنگ
زمان خرید محصول و مجموعه انتخابی

مرکز فروش پارتیشن در تهران و کرج کجاست؟

از مهم‌ترین سوالاتی که افراد بسیاری به دنبال یافتن پاسخ درست آن هستند، این است که بهترین مرکز فروش پارتیشن در تهران و کرج کجاست؟

در پاسخ باید بگوییم مجموعه ما که سالیان سال است فعالیت خود را با نام ساوین دکور ادامه می‌دهد به دلیل موفقیت‌هایی که در این زمینه داشته است، توانسته به عنوان بهترین مرکز فروش پارتیشن در تهران و کرج شناخته شود.

اگر برایتان مهم است یک پارتیشن با کیفیتی مثال زدنی و قیمتی مناسب تهیه کنید، مجموعه ما گزینه مناسبی برای دریافت خدمات است.

قیمت متری پارتیشن اداری - هزینه نصب پارتیشن بندی اداری

جداسازی اتاق با ام دی اف متری چند است؟

اگر قصد پارتیشن بندی دفتر کار یا منزل خود را دارید و می‌خواهید برای این کار از پارتیشن ام دی اف استفاده کنید، احتمالا این سوال برای شما پیش آید که جداسازی اتاق با ام دی اف متری چند است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم قیمت متری پارتیشن را نوع و مدل محصول منتخب، طرح و رنگ پارتیشن، کیفیت و مجموعه منتخب برای خرید مشخص می‌کند.

قطعا افرادی که به دنبال پارتیشن‌هایی با طرح و مدل خاص هستند، برای پارتیشن‌‌بندی باید هزینه بیشتری در نظر بگیرند.

قیمت نصب پارتیشن ام دی اف بیشتر است یا پارتیشن بندی اداری با شیشه؟

اطلاع یافتن از هزینه نصب پارتیشن باعث شده تا این سوال مطرح شود که قیمت نصب پارتیشن ام دی اف بیشتر است یا پارتیشن بندی اداری با شیشه؟

جالب است بدانید که قیمت متری پارتیشن بر روی هزینه نصب نیز تاثیر خواهد گذاشت. هر چه یک پارتیشن ظریف‌تر و خاص‌تر باشد، برای نصب به دقت بیشتری نیاز دارد و باید هزینه بیشتری پرداخت شود.

به طور کلی گفته می‌شود هزینه نصب پارتیشن را فاکتورهای مهمی چون اندازه پارتیشن، نوع محصول، محل نصب، سختی پروژه و تجربه نصاب مشخص می‌کند.

از آنجایی که پارتیشن شیشه‌ای حساسیت بیشتری دارد و در ساخت آن ظرافت زیادتری به خرج رفته است، هزینه نصب‌اش نیز بیشتر است.

بیشتر بخوانید: قیمت پارتیشن اداری ام دی اف تکجداره و دوجداره

قیمت متری پارتیشن اداری - هزینه نصب پارتیشن بندی اداری

جداسازی دفتر کار با پارتیشن ام دی اف

اگر متقاضی ساخت بخش‌های کوچک‌تر و خصوصی‌تر در دفتر کار خود هستید، پارتیشن‌بندی ایده مناسبی برای شما خواهد بود. اینگونه می‌توانید با بودجه‌ای مناسب به ساخت اتاق کار بیشتر، سالن کنفرانس و جداسازی دفتر به بخش‌های بیشتر بپردازید.

شما این امکان را خواهید داشت که جهت استعلام هزینه نصب پارتیشن دفتر کار و خرید این وسیله با متخصصان ساوین دکور تماس برقرار کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

لیست قیمت روز پارتیشن اداری

اطلاع یافتن از قیمت روز پارتیشن اداری تنها در صورتی میسر است که شما با متخصصانی که در این زمینه فعالیت دارند، تماس بگیرید و هدف خود را از پارتیشن‌بندی مطرح کنید. این متخصصان با توجه به اندازه و ابعاد فضا و همچنین خواسته شما اطلاعات لازم را در رابطه با قیمت متری پارتیشن اداری در اختیار شما قرار می‌دهند.

قیمت متری پارتیشن اداری - هزینه نصب پارتیشن بندی اداری

خرید اقساطی پارتیشن اداری با قیمت مناسب

بسیاری از افرادی که از عهده هزینه اجرا و آماده‌سازی پارتیشن اداری برنمی‌‌آیند به دنبال خرید اقساطی هستند. برخی به اشتباه تصور می‌کنند که خرید اقساطی پارتیشن اداری موجب افزایش قیمت متری آن خواهد شد. در این باره باید بگوییم که همیشه اینگونه نیست.

شما امکان خرید انواع پارتیشن اقساطی با قیمت مناسب را خواهید داشت به شرطی که به یک مجموعه معتبر مراجعه کنید. گفتنی است که با خرید اقساطی از ساوین دکور این شانس را خواهید داشت که بهترین پارتیشن‌ها را با قیمت مناسبی تهیه کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین نصاب پارتیشن اداری در تهران و کرج | پارتیشن کار تهران

قیمت متری پارتیشن اداری - هزینه نصب پارتیشن بندی اداری

ساوین دکور، مجری و طراح پارتیشن اداری در تهران و کرج

انتخاب یک مجموعه معتبر برای خرید و نصب پارتیشن اداری بسیار مهم و حائز اهمیت است. در واقع می‌توان گفت شما با انتخاب یک شرکت معتبر فعال در زمینه ساخت و نصب انواع پارتیشن می‌توانید با هزینه‌ای مناسب با کیفیت‌ترین پارتیشن‌های بازار را تهیه کرده و با استفاده از آن محیط دلخواه خود را پارتیشن‌بندی کنید.

ساوین دکور یکی از بهترین مجریان پارتیشن اداری در تهران و کرج است که به دلیل تجربه طولانی مدت در زمینه ساخت انواع پارتیشن شیشه‌ای و ام دی اف توانسته است نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد.

در واقع می‌توان گفت شما با کمک متخصصان این مجموعه امکان خرید بهترین پارتیشن مطابق با سلیقه و هدف خود و همچنین نصب آن به نحو احسن را خواهید داشت.

اگر متقاضی دریافت خدمات از مجموعه ما هستید، پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کرده و با هنر و خلاقیتمان در پارتیشن‌بندی آشنا شوید و سپس برای سفارش و استعلام قیمت با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:

 • ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴
 • ۰۲۱۶۶۶۵۹۷۰۷