پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری ۱۴۰۳ برای بسیاری از افراد مهم و حائز اهمیت است. در واقع می‌توان گفت این افراد دوست دارند بدانند که محبوب‌ترین پارتیشن‌های بازار چه مدلی هستند؟ و چرا مورد توجه قرار گرفته‌اند؟ اگر طراحی و ساخت پارتیشن اداری در برنامه شما قرار گرفته است، احتمالا برایتان مهم است که از محبوب ترین مدل پارتیشن اداری اطلاع یابید. در این مطلب تصمیم داریم به معرفی انواع مدل های پارتیشن اداری شیک و رسمی جدید بپردازیم و اطلاعات لازم را ارائه دهیم. اگر در مسیر خرید این محصولات هستید، مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری ۱۴۰۳ کدامند؟

در پاسخ به این سوال مهم که پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری ۱۴۰۳ کدامند؛ باید بگوییم پارتیشن‌های محبوب بسیاری در بازار موجود است که در ادامه به معرفی برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری 1403

پارتیشن اداری متحرک

پارتیشن‌ها را از نظر قابلیت تحرک می‌توان به دسته متحرک و ثابت تقسیم‌بندی کرد. این محصولات با یکدیگر یک سری تفاوت‌ها دارند که موجب تمایزشان شده است.

محصولات قابل تحرک به دلیل داشتن قابلیت جابه‌جایی پیشرفته‌تر هستند و با قیمتی بالاتر به فروش می‌رسند. این در حالی است که محصولات ثابت ساده‌تر می‌باشند، قابلیت تحرک ندارند و برای خریدشان نیاز به پرداخت هزینه‌های کمتر است.

مقایسه پارتیشن اداری متحرک و ثابت
پارتیشن اداری متحرکپارتیشن اداری ثابت
مزایامعایبمزایامعایب
امکان جابه‌جایی آسان و سریعاستحکام کمتر در مقایسه با مدل ثابتاستحکام و عملکرد بهترتغییر و جابه‌جایی محدود
وزن سبک ترمقاومت کمتر در برابر فرسودگی و شکستگیامنیت بالاتروزن بیشتر
هزینه کمترعایق صوت و حرارتنیاز به زمان بیشتر بذای نصب
هزینه مناسب در مقایسه با کارایی

پارتیشن اداری پی وی سی

پارتیشن اداری پی وی سی محصولی خاص با ویژگی‌های فوق‌العاده و مقاومت بالا در رطوبت، فشار و ضربه است که از پی وی سی در فرایند ساخت آن استفاده شده، به همین دلیل نیز با این نام از آن یاد می‌شود. این محصول خاص در سالیان اخیر به دلیل قیمت مناسب‌تری که نسبت به هزینه‌های ساخت و ساز دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

به همین دلیل نیز افراد بسیاری خرید آن را نسبت به سایر پارتیشن‌های موجود در بازار ارجحیت می‌دهند. با تهیه این محصول امکان تنظیم نور در فضا و ساخت دکوراسیونی مطابق با میل باطنی خود را خواهید داشت.

برای خرید پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه ای می‌تونید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴ – ۰۲۱-۶۶۶۵۹۷۰۷

پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری 1403

پارتیشن اداری میز کارمندی

در سالیان اخیر میزهای کارمندی فراوانی وارد بازار شده‌اند که در نظر ظاهر و کارایی با نمونه‌های معمولی متفاوتند. استفاده از پارتیشن در ساخت این محصول علاوه بر زیبایی بخشیدن به ظاهر و افزایش استحکام کمک می‌کند تا شما بتوانید یک فضای خصوصی نیز برای پیشبرد اهداف کاری‌تان بسازید.

استفاده از این محصول بیشتر مناسب مکان‌های کوچک است. در واقع می‌توان گفت اگر کمبود مکان در فضای اداری موجود باشد با استفاده از این محصول خاص می‌توان فضایی خصوصی برای کارمندان ایجاد کرد.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پارتیشن اداری

پارتیشن اداری ام دی اف

یکی از پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری ۱۴۰۳ که با قیمتی مناسب می‌توان آن را تهیه و استفاده کرد، پارتیشن اداری ام دی اف است.

متریال اصلی به کار رفته در ساخت این محصول چوب ام دی اف است. همین موضوع نیز موجب خاص‌تر شدن این محصول شده است. با استفاده از این نوع پارتیشن می‌توان فضایی خصوصی و دکوراسیون جذاب برای پیشبرد اهداف مختلف ساخت.

توجه داشته باشید که پارتیشن اداری ام دی اف به دو دسته پارتیشن‌های تک جداره و دوجداره تقسیم‌بندی می‌گردند.

در پارتیشن‌های تک جداره دو‌لایه ام دی اف در ساخت محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات با قیمتی بالاتر نسبت به نمونه‌های تک جداره در بازار یافت می‌شوند. همچنین کیفیت بالاتری دارند و در برابر ضربه و فشار مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهند. پارتیشن‌های ام دی اف تک جداره در عبور و خروج صدا نیز ضعیت‌تر عمل می‌کنند.

مقایسه پارتیشن اداری ام دی اف تک جداره و دو جداره
پارتیشن اداری تک جداره ام دی افپارتیشن اداری دو جداره ام دی اف
قیمت پایین‌ترقیمت بالاتر
مقاومت کمتر در برابر عوامل خارجی عایق صوتی قوی‌تر
عایق صوتی ضعیف‌ترمقاومت‌ بیشتر در برابر عوامل خارجی
نیاز به زمان بیشتر برای نصب

پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری 1403

پارتیشن اداری هوشمند

دوستانی که در پی خرید مدل پرفروش پارتیشن برای دفتر کار، می‌توانند پارتیشن اداری هوشمند را ثبت سفارش کنند. این محصول به دلیل استفاده از شیشه‌ها و متریال هوشمند نسبت به سایر محصولات موجود در بازار متفاوت شده‌اند.

با استفاده از این محصول فوق‌العاده می‌توانید سبک دکوراسیون‌تان را آنگونه که می‌خواهید تغییر دهید. جذابیت بالای این محصول و نقش فراوانش در ساخت فضای خصوصی، عایق‌بندی دما و صوت باعث شده تا نام آن در میان پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری ۱۴۰۳ برای نیز دیده شود.

پارتیشن اداری اختصاصی

اگر به دنبال پرفروش ترین پارتیشن اداری هستید، ما به شما پارتیشن اداری اختصاصی را پیشنهاد می‌کنیم. این محصولات کاملا مطابق با سلیقه شخصی شما طراحی و ساخته می‌شوند. در واقع می‌توان گفت شما تصمیم می‌گیرید که این محصولات چه ویژگی‌هایی داشته باشند.

البته این نکته را نیز فراموش نکنید که میزان بودجه‌‌تان نیز بر روی ویژگی‌های محصول ساخته شده، اثر خواهد گذاشت.

پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری 1403

پارتیشن اداری فلزی

اگر به دنبال جدیدترین پارتیشن اداری هستید، خرید پارتیشن اداری فلزی و نمونه‌های تلفیقی با ام دی اف و شیشه می‌تواند گزینه‌های مناسبی برای شما باشد. این پارتیشن یکی از خاص‌ترین و ایده‌ال‌ترین محصولات موجود در بازار است که به دلیل استفاده از آلومینیوم قیمتی مناسب دارد.

با استفاده از این محصول فوق‌العاده می‌توانید میزان نور در دکوراسیون را تنظیم کرده و حریم خصوصی دلخواه خود را اجرا کنید.

بیشتر بخوانید: پارتیشن بندی دفتر اداری با ام دی اف و شیشه

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای از دیگر محصولاتی است که نام آن در لیست پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری ۱۴۰۳ به چشم می‌خورد. این پارتیشن فوق‌العاده به دو دسته تک جداره و دو جداره تقسیم‌بندی می‌شود.

پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره و دوجداره یک سری تفاوت‌ها با یکدیگر دارند که قبل از خرید باید به آن توجه کرد.

به طور کلی می‌توان گفت نمونه‌های تک جداره ظرافت بیشتری دارند و با قیمتی کمتر به فروش می‌رسند. با این وجود پارتیشن شیشه ای دو جداره در برابر ضربه، فشار یا هر عامل خارجی دیگر بیشتر مقاوم است. همچنین عایق صوتی و حرارتی قوی‌تری نیز محسوب می‌شود.

مقایسه پارتیشن شیشه ای تک جداره و دوجداره
پارتیشن شیشه ای تک جدارهپارتیشن شیشه‌ای دوجداره
هزینه مقرون‎به‌صرفهعایق بودن در برابر صوت
مقاومت کم در برابر شکستگیقیمت بیشتر
مدت زمان کمتر برای نصببهره وری بیشتر از انرژی
قابلیت‌ عایق
امنیت بالاتر

پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری 1403

جمع بندی

در این مطلب به معرفی پرطرفدارترین مدل های پارتیشن اداری ۱۴۰۳ پرداختیم و گفتیم که هر یک از این محصولات به چه دلایلی محبوب شده‌اند. اگر تصمیمتان برای خرید یک پارتیشن فوق‌العاده جدی است، می‌توانید با کمک متخصصان ما در ساوین دکور، بهترین و پرطرفدارترین محصولات موجود در بازار را یافته و خریداری کنید.

جهت استعلام قیمت، خرید، ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان در رابطه با انواع پارتیشن می‌توانید با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴ – ۰۲۱۶۶۶۵۹۷۰۷ تماس بگیرید‌. برای مراجعه حضوری نیز می‌توانید به شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان ۲۴، خیابان ۲۳/۵ اعتماد، پلاک ۲۰ بروید.

سوالات متداول

  • پارتیشن اداری متحرک بخریم یا ثابت؟

پاسخ این سوال به میزان بودجه و هدف شما از پارتیشن‌بندی بستگی دارد. اگر قابلیت جابه‌جایی برای شما بسیار مهم است، صرف هزینه بالاتر برای خرید نمونه‌های متحرک می‌تواند ایده جالب‌تری باشد.

  • پارتیشن اداری ساده بهتر است یا هوشمند؟

پارتیشن‌های اداری هوشمند معمولا نسبت به نمونه‌های ساده بهتر و پیشرفته‌تر هستند. با این وجود شما با توجه به میزان بودجه خود تصمیم می‌گیرید کدام‌ یک را خریداری کنید.

  • پارتیشن اداری ساده گران‌تر است یا اختصاصی؟

پارتیشن‌های اداری اختصاصی و طرح‌دار معمولا با قیمتی بیشتر به فروش می‌رسند.