قیمت پارتیشن اداری یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که بر روی تصمیم شما بابت خرید این محصول تاثیر خواهد گذاشت.

در تعریف پارتیشن‌های اداری باید بگوییم که محصولاتی کاربردی و در عین حال زیبا هستند که به دلیل قیمت مناسب در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. از این محصول برای جداسازی فضا و همچنین ساخت اتاق‌های مجزا استفاده می‌شود.

اگر شما نیز دوست دارید بدانید که قیمت پارتیشن های اداری چقدر است، مطالعه این مطلب از مجموعه پارتیشن اداری ساوین دکور برای شما بسیار مفید خواهد بود.

لیست قیمت پارتیشن اداری ام دی اف ۱۴۰۳

اگر به دنبال خرید ارزان پارتیشن اداری هستید یا دوست دارید از هزینه در نظر گرفته شده برای تهیه این محصولات اطلاعات دقیقی به دست بیاورید، کافی است همین حالا با متخصصان ما تماس بگیرید.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا از لیست قیمت پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه ای تکجداره و دوجداره ۱۴۰۳ اطلاع یابید و با توجه به بودجه و شرایط خود تصمیم بگیرید که کدام یک از محصولات موجود در بازار گزینه بهتری برای شما است.

لیست قیمت پارتیشن اداری ام دی اف (به‌روزرسانی 1403)
نوع پارتیشن ام دی افقیمت بر حسب متراژ (ریال)
پارتیشن اداری ام دی اف تک جداره1/500/000
پارتیشن اداری ام دی اف دوجداره2/000/000

 

لیست قیمت پارتیشن اداری شیشه ای ۱۴۰۳

لیست قیمت پارتیشن اداری شیشه ای (به‌روزرسانی 1403)
نوع پارتیشن شیشه ایقیمت بر حسب متراژ (ریال)
پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره2/200/000
پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره4/200/000

 

لیست قیمت پارتیشن اداری تک جداره ۱۴۰۳

لیست قیمت پارتیشن اداری تک جداره (به روز رسانی 1403)
مدل محصولقیمت بر حسب متراژ (ریال)
پارتیشن تک جداره با ام دی اف 16 میل و شیشه شفاف13/000/000
پارتیشن تکجداره با ام دی اف 16 میل و شیشه مات سند بلاست 15/000/000
پارتیشن تکجداره شیشه ای فریم لس با شیشه 10 میل سکوریت شفاف درجه یک18/500/000
پارتیشن تکجداره شیشه ای فریم لس با شیشه 10 میل سکوریت مات درجه یک21/500/000

 

لیست قیمت پارتیشن اداری دوجداره ۱۴۰۳

لیست قیمت پارتیشن اداری دوجداره (به‌روزرسانی 1403)
پارتیشن دوجداره با ام دی اف 16 میل و شیشه مات سند بلاست شده20/000/000
پارتیشن دوجداره شیشه ای با شیشه 6 میل و شیشه شفاف با پرده کرکره درجه یک ولومی22/000/000
پارتیشن دوجداره شیشه ای با شیشه 6 میل سکوریت شفاف درجه یک و فریم آلومنیوم اختصاصی40/000/000
پارتیشن دوجداره شیشه ای با شیشه 6 میل سکوریت مات سند بلاست شده درجه یک و فریم آلومنیوم اختصاصی43/000/000
پارتیشن دوجداره شیشه ای با پرده کرکره ولومی و شیشه 6 میل سکوریت با فریم آلومنیوم اختصاصی45/000/000

برای ثبت سفارش پارتیشن و اطلاع از تخفیف های ویژه ساوین دکور، تماس بگیرید: ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴

قیمت پارتیشن اداری ام دی اف

اطلاع یافتن از آخرین قیمت پارتیشن اداری برای بسیاری از افراد مهم و حائز اهمیت است. به همین دلیل همواره تلاش می‌کنند تا به طریقی از هزینه لازم برای خرید این محصول اطلاع یابند.

توجه داشته باشید که قیمت در نظر گرفته شده برای انواع پارتیشن با یکدیگر متفاوت است. در ادامه به بررسی قیمت هر یک از این پارتیشن‌ها به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

پارتیشن اداری ام دی اف را می‌توان یکی از بهترین، با کیفیت‌ترین و در عین حال زیباترین پارتیشن‌های موجود در بازار دانست که به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

جالب است بدانید که قیمت پارتیشن اداری ام دی اف بسته به کیفیت پانل‌های ام دی اف به کار رفته و همچنین تک جداره یا دوجداره بودن محصول متفاوت است.

قطعا برای خرید پارتیشن‌های اداری ام دی اف با کیفیت‌تر نیاز است هزینه بالاتری پرداخت کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که با یافتن یک مرکز خرید ارزان پارتیشن همچون مجموعه ما امکان کاهش هزینه این محصولات فراهم است.

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری ام دی اف دوجداره

پارتیشن اداری ام دی اف دوجداره یکی از انواع پارتیشن‌های پرطرفدار ام دی اف است که می‌تواند نقش بسیاری در زیبایی دکوراسیون شما ایفا کند. به همین دلیل نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

گفتنی است که هزینه در نظر گرفته شده برای خرید این پارتیشن نسبت به نمونه‌های تک جداره بیشتر می‌باشد. چرا که این پارتیشن می‌تواند در برابر ضربه، فشار و حرارت مقاومت بیشتری از خود نشان دهد.

قیمت پارتیشن اداری ام دی اف تکجداره

همان گونه که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، قیمت پارتیشن اداری ام دی اف تک جداره به دلیل کمتر بودن تعداد جداره‌ها، مناسب‌تر است. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا تقاضا برای خرید این محصول بیشتر باشد.

البته باید توجه داشته باشید که مقاومت این محصول در برابر عوامل خارجی نسبت به پارتیشن‌های دوجداره بسیار کمتر است.

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

بالا بودن تقاضا برای خرید پارتیشن اداری شیشه ای نشانه‌ای از زیبایی، جذابیت و همچنین کیفیت بالای این محصول فوق‌العاده است.

در رابطه با قیمت پارتیشن اداری شیشه ای باید بگوییم که هزینه در نظر گرفته شده برای خرید این محصول با توجه به شیشه به کار رفته در ساخت پانل‌ها متفاوت است. در واقع می‌توان گفت جنس شیشه به کار رفته در این محصول تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت آن خواهد داشت. بسته به اینکه شیشه شما ساده است یا مدرن، رنگی است یا سفید و ویژگی‌هایی که دارد، بابت خرید آن باید هزینه متفاوتی پرداخته شود.

معمولا قیمت پارتیشن اداری مدرن در مقایسه با قیمت پارتیشن اداری ساده بسیار بیشتر است.

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای تکجداره

از آنجایی که پارتیشن اداری شیشه ای قیمت مناسبی دارد، تقاضا برای تهیه این محصول بسیار بالا است. البته باید بدانید که نمونه‌های تک جداره نسبت به نمونه‌های دوجداره ارزان‌تر هستند. البته معمولا پارتیشن‌های دوجداره و چند جداره نسبت به نمونه‌های تکجداره کیفیت و همچنین مقاومت بالاتری دارند.

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره

با اینکه تنها راه اطلاع یافتن از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره تماس با متخصصان فعال در این زمینه است، اما می‌توان با توجه به فاکتورهای اثرگذار بر قیمت این محصول هزینه لازم برای خرید را تخمین زد.

به طور کلی می‌توان گفت هزینه مورد نیز جهت خرید پارتیشن اداری شیشه ای دوجداره علاوه بر جنس، کیفیت، مدل و رنگ شیشه‌ها از تعداد جداره‌های محصول نیز تاثیر می‌پذیرد. به همین دلیل لازم است برای خرید و نصب پارتیشن‌های دوجداره و چند جداره هزینه بیشتری در نظر بگیرید.

قیمت تمام شده پارتیشن شرکتی و اداری به چه عواملی بستگی دارد؟

فاکتورهای بسیاری در تعیین قیمت تمام شده پارتیشن شرکتی و اداری نقش دارند. از مهم‌ترین این فاکتورها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • متریال به کار رفته در ساخت پارتیشن

پارتیشن‌ها را با استفاده از متریال مختلفی می‌سازند. همین ویژگی نیز به عنوان یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای اثرگذار بر قیمت محسوب می‌شود. به عنوان مثال قیمت پارتیشن اداری چوبی با نمونه‌های شیشه‌ای و آلومینیومی مشابه متفاوت است.

 • تعداد جداره‌ها

اینکه متریال به کار رفته در ساخت یک پارتیشن در چند لایه به کار رفته باشند، ویژگی دیگری است که موجب تفاوت در قیمت این محصولات می‌شود. بر این اساس نمونه تک جداره پارتیشن اداری آلومینیومی قیمت پایین‌تری نسبت به نمونه‌های دوجداره دارد.

 • کیفیت، طرح، رنگ

کیفیت، طرح و رنگ از دیگر فاکتورهایی هستند که بر قیمت یک پارتیشن اثر زیادی خواهند داشت. معمولا پارتیشن‌های دارای طرح‌های خاص به زمان بیشتری برای ساخت نیاز دارند، به همین دلیل نیز هزینه لازم برای خریدشان بیشتر است.

متریال با کیفیت نیز نیازمند صرف هزینه‌ای بالاتر هستند،  به همین دلیل محصولات با کیفیت بالا، با قیمتی بیشتر به فروش می‌رسند. موضوع قیمت بالا برای پارتیشن‌های دارای رنگ‌های خاص و پرمتقاضی نیز صدق می‌کند.

 • اندازه

بسته به اندازه و ابعاد محیط برای پارتیشن‌بندی به پارتیشن متفاوتی نیاز دارید. قطعا هر چه متراژ پارتیشن بیشتر باشد، نیاز است هزینه بیشتری نیز پرداخت شود.

 • هزینه نصب پارتیشن اداری

نصب پارتیشن به عنوان یکی از مهم‌ترین مراحل پارتیشن‌بندی نیازمند صرف هزینه‌‌ای جداگانه است. بسته به نقشه پارتیشن و همچنین طرح منتخب شما قیمت نصب متفاوت خواهد بود.

 • مجموعه منتخب برای خرید و نصب پارتیشن

یکی از مهم‌ترین و اثرگذارترین فاکتورها بر قیمت پارتیشن‌‌بندی، مجموعه‌ای است که برای دریافت خدمات انتخاب می‌شود. قطعا اگر شما یک مجموعه معتبر مانند مجموعه ما را انتخاب کنید، این امکان را خواهید داشت که هزینه‌های خود را به طور قابل توجهی کاهش دهید.

سوالاتی که کمک می‌کند از قیمت پارتیشن اداری اطلاع یابید؟
چند متر پارتیشن نیاز دارید؟
طرح، رنگ و کیفیت پارتیشن مورد نظر شما چگونه است؟
پارتیشن شما تکجداره است یا دوجداره؟
پارتیشن دلخواه شما از چه متریالی ساخته شده است؟
چه مجموعه‌ای مسئولیت فروش و نصب پارتیشن را برعهده گرفته است؟

 

قیمت پارتیشن اداری ارزان

اطلاع یافتن از هزینه ارزان‌ترین پارتیشن‌های بازار برای بسیاری از افراد مهم و حائز اهمیت است. در واقع می‌توان گفت این افراد دوست دارند بدانند برای خرید یک پارتیشن اداری حداقل هزینه مورد نیاز چقدر است؟

توصیه ما به تمامی کسانی که دوستان دارند از قیمت پارتیشن اداری ارزان اطلاع یابند این است که ساده‌ترین پارتیشن‌ها را انتخاب کنند و سپس با متخصصان فعال در این زمان تماس بگیرند تا از قیمت در نظر گرفته شده برای خرید این محصولات اطلاع یابند. چرا که پایین‌ترین قیمت مختص پارتیشن‌های اداری ساده است.

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری در کرج

بسیاری از علاقه‌مندان به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستند که قیمت پارتیشن اداری در کرج چقدر است؟

به طور کلی باید بگوییم که در این شهر قیمت پارتیشن با توجه به تعداد جداره‌های آن، جنس، کیفیت، نوع، اندازه، طرح و رنگ و از همه مهم‌تر مجموعه‌ای که برای خرید انتخاب می‌شود، متفاوت است. به عنوان مثال قیمت پارتیشن اداری دوجداره نسبت به نمونه مشابه تکجداره بیشتر است.

اگر به دنبال پارتیشن اداری ارزان قیمت هستید و می‌خواهید یک مجموعه معتبر فعال در این زمینه را بیایید، توصیه می‌شود مجموعه ما را برای خرید انتخاب کنید.

 

قیمت جداسازی اتاق با ام دی اف و شیشه

اگر قصد جداسازی اتاق با ام دی اف یا شیشه را دارید، باید بدانید که بسته به نوع پارتیشن، فضای منتخب برای پارتیشن‌‌بندی، طرح پارتیشن، سختی پروژه، دستمزد نصاب برای نصب، کیفیت درب و پنجره و سایر محصولاتی که برای نصب استفاده می‌شوند، متفاوت است.

اگر دوست دارید در این باره اطلاعات بیشتری به دست آورید و از آخرین قیمت مطلع شوید، ضروری است با متخصصان ما تماس حاصل کنید.

قیمت پارتیشن اداری

هزینه نصب پارتیشن اداری و شرکتی

بسیاری از دوستان در پی یافتن پاسخ این سوال بسیار مهم هستند که هزینه نصب پارتیشن اداری و شرکتی چقدر است؟ یا به عبارتی برای نصب یک پارتیشن باید چقدر هزینه در نظر گرفته شود؟

در پاسخ باید بگوییم هزینه لازم برای نصب پارتیشن به فاکتورهایی مانند نوع پارتیشن، متراژ محیط، رنگ و طرح پارتیشن، سختی پروژه و همچنین مجموعه‌ای که برای پارتیشن‌بندی انتخاب می‌شود، بستگی دارد.

قطعا کسانی که ساوین دکور را برای نصب پارتیشن انتخاب می‌کنند این شانس را خواهند داشت تا با پرداخت هزینه‌ای مناسب بهترین خدمات را دریافت کنند. متخصصان ما در این مجموعه نهایت تلاش خود را برای ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن، به کار می‌گیرند.

 

قیمت پارتیشن اداری دست دوم چقدر است؟

تخمین قیمت پارتیشن اداری دست دوم معمولا کار چندان آسانی نیست. به همین دلیل نیز ضروری است حتما از متخصصان کمک گرفته شود؛ اما این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه محصولات دست دوم همیشه نسبت به محصولات نو کمتر است. با این وجود کیفیت پارتیشن دست دوم، طرح و رنگ، اندازه و حتی ظرافت و خلاقیت به کار رفته در ساخت آن می‌تواند مشخص کند که این محصول با چه قیمتی به فروش برسد. معمولا نوع پارتیشن دست دوم نیز بر روی قیمت آن اثر خواهد گذاشت. به عنوان مثال قیمت پارتیشن پلاستیکی دست دوم با قیمت پارتیشن چوبی اداری متفاوت است.

برای اطلاع یافتن از لیست قیمت های انواع پارتیشن جدید کافی است وارد بخش مربوطه در وب سایت ما شوید. سپس قیمت این محصولات را با نمونه‌های دست دوم مشابه مقایسه کنید.

 

قیمت پارتیشن اداری ساده ام دی اف و شیشه ای ارزان

پارتیشن اداری ساده ام دی اف و شیشه ای یک محصول تلفیقی پرطرفدار است که به دلیل سادگی از قیمت مناسبی برخوردار است. به عبارتی می‌توان گفت همیشه قیمت پارتیشن ساده نسبت به نمونه‌های طرحدار مشایه مناسب‌تر است.

اگر دوست دارید از اطلاعات کامل و مفیدی در رابطه با قیمت پارتیشن اداری ساده ام دی اف و شیشه ای ارزان به دست آورید، بهتر است بدون از دست دادن زمان با مشاوران ساوین دکور تماس بگیرید. متخصصان مجموعه ما در تلاش‌اند تا بهترین اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند.

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری آلومینیوم عمده ارزان

قیمت پارتیشن اداری آلومینیوم عمده ارزان یک موضوع مهم و قابل بحث است که نمی‌توان از آن غافل شد. پارتیشن‌های ساخته شده با استفاده از پانل‌های آلومینیومی پارتیشن‌های خاصی هستند که با قیمتی مناسبی در بازار یافت می‌شوند. قیمت این محصولات را اندازه و طرح و امکانات آن مشخص می‌کند.

بهترین راهکار برای اطلاع یافتن از قیمت پارتیشن اداری در کرج مشورت گرفتن از متخصصان ساوین دکور است. متخصصان ما می‌توانند با توجه به هدف شما از پارتیشن‌بندی و نتیجه اندازه‌گیری صورت گرفته اطلاعات دقیقی در اختیارتان قرار دهند.

 

قیمت پارتیشن متحرک ام دی اف اداری بیشتر است یا ثابت؟

تخمین قیمت دیوار جدا کننده ام دی اف برای بسیاری از افراد مهم است. به همین دلیل به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستند که محصولات متحرک هزینه بیشتری دارند یا ثابت؟

در پاسخ باید بگوییم که قیمت محصولات متحرک در بیشتر مواقع نسبت به نمونه‌های ثابت بیشتر است. به این وجود گاهی پیش می‌آید که نمونه‌های ثابت به دلیل برخورداری از ویژگی‌های خاص نسبت به نمونه‌های متحرک گران‌تر باشند.

 

قیمت متری نصب پارتیشن در دفتر کار شرکتی

یکی از سوالات کاربردی‌ که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید این است که قیمت پارتیشن بندی دفتر کار چقدر می‌باشد؟

در پاسخ باید بگوییم که قیمت پارتیشن بندی اداری را فاکتورهای مختلفی تعیین می‌کند. از مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر قیمت متری نصب پارتیشن در شرکت می‌توان به طرح پارتیشن، اندازه، سختی پروژه و همچنین مهارت و تخصص فرد نصاب اشاره کرد.

قطعا کسانی که مجموعه ما را برای دریافت خدمات انتخاب می‌کنند این شانس را خواهند داشت که با تعرفه‌ای کمتر پارتیشن را در محیط دلخواه خود نصب کنند.

 

هزینه نصب و اجرای انواع پارتیشن چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای هر فرد پیش آید این است که هزینه اجرای انواع پارتیشن چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم هزینه‌ در نظر گرفته شده برای پارتیشن‌بندی به فاکتورهای بسیاری مانند جنس، کیفیت، نوع پارتیشن، مجموعه منتخب برای خرید و نصب، متراژ مکان و … بستگی دارد.

بهترین راهکار برای اطلاع یافتن از آخرین قیمت پارتیشن‌بندی لازم است با متخصصان مجموعه ما تماس بگیرید. شماره تلفن‌های مجموعه ما یا ساوین دکور به شرح زیر است:

 • ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴
 • ۰۲۱۶۶۶۵۹۷۰۷

برای خرید پارتیشن اداری با تخفیف ویژه از ساوین دکور، تماس بگیرید: ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴

۱۶ دیدگاه

 1. Fatemeh
  18 جولای 2023 پاسخ

  پارتیشن مدرن اداری از نظر قیمت نسبت به کلاسیک ارزون تره؟

  • Savindecor@gmail.com
   18 جولای 2023 پاسخ

   بستگی به مدل کار داره

 2. Bahram
  18 جولای 2023 پاسخ

  آیا پارتیشن قیمت کمتری نسبت به دیوار گچی داره؟

  • Savindecor@gmail.com
   18 جولای 2023 پاسخ

   برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴ تماس بگیرید

 3. Ali
  18 جولای 2023 پاسخ

  قیمت متری ام دی اف ساده سفید رنگ چنده؟

  • Savindecor@gmail.com
   18 جولای 2023 پاسخ

   برای دریافت لیست قیمت لطفا با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴ تماس بگیرید

 4. فاتح اکبری
  18 جولای 2023 پاسخ

  قیمت دیوارپوش پلاستیکی طرح سنگ امسال چقدره؟

 5. عبادی
  18 جولای 2023 پاسخ

  قیمت پارتیشن دوجداره ام دی اف از مدل شیشه ای سندبلاست گرونتره؟

 6. parisa
  18 جولای 2023 پاسخ

  پارتیشن مدل پی وی سی دیوار پذیرایی قیمتش چنده؟

 7. ali
  18 جولای 2023 پاسخ

  قیمت پارتیشن چوبی دست دوم متری چنده؟ فروش قسطی هم دارید؟

 8. komeil
  18 جولای 2023 پاسخ

  پارتیشن دوجداره ام دی اف متزی قیمتش چقدره برای خرید عمده

 9. آرش
  18 جولای 2023 پاسخ

  اجرت نصب پارتیشن pvc چقدره؟

 10. حامی
  18 جولای 2023 پاسخ

  پارتیشن آماده اداری با پارتیشن متحرک فرق داره؟

 11. عسگری
  18 جولای 2023 پاسخ

  پارتیشن بندی ام دی اف چند روز زمان میبره؟ برای شرکت ۱۳۵ متری

 12. عسگری
  18 جولای 2023 پاسخ

  پارتیشن اداری قیمت متریش چقدره؟ مدل ام دی اف

 13. امید
  18 جولای 2023 پاسخ

  پارتیشن از کجا بخریم در شیراز؟

دیدگاه خود را بیان کنید

09125479794