منظور از پارتیشن‌های اداری چوب، پارتیشن‌هایی است که در طراحی و ساخت خود از متریال چوب استفاده کرده‌اند. این پارتیشن‌ها به دلیل کیفیت بالا و جذابیت بسیار زیاد توانسته‌اند جایگاه خاص و ویژه‌ای در بازار به خود اختصاص دهند. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با پارتیشن اداری چوب تهران به دست آورید، مطالعه این مطلب مختص شما است.

بهترین نصاب و تولید کننده پارتیشن اداری چوب تهران کجا است؟

یکی از سوالات پرتکراری که توسط بسیاری از مشتریان مطرح می‌شود این است که بهترین نصاب و تولید کننده پارتیشن اداری چوب تهران چه نام دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که پس از مقایسه کیفیت پارتیشن‌های ساخته و نصب شده توسط پارتیشن‌ کارهای مختلف می‌توان به این نتیجه رسید که ساوین دکور یکی از بهترین مجموعه‌هایی است که در این زمینه به ارائه خدمات می‌پردازد.

پارتیشن اداری چوب تهران | پارتیشن ام دی اف

شماره تماس شرکت پارتیشن اداری چوب تهران

دستیابی به شماره تماس شرکت پارتیشن اداری چوب تهران

برای بسیاری از افراد مهم است. برقراری تماس بهترین راهکار برای دریافت خدمات غیرحضوری از بهترین پارتیشن کارها بودن در نظر گرفتن موقعیت اجتماعی است. در واقع می‌توان گفت شما می‌توانید با متخصصان ساوین دکور تماس برقرار کنید و از قیمت محصولات مختلف اطلاع یابید، همچنین فرایند خرید را تکمیل کنید.

شماره تماس این مجموعه به شرح زیر است:

  • ۰۲۱۶۶۶۵۹۷۰۷
  • ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴

بیشتر بخوانید: پارتیشن اداری شرق تهران | بهترین مرکز تولیدی پارتیشن اداری

پارتیشن اداری چوب تهران | پارتیشن ام دی اف

انواع پارتیشن اداری چوب کدامند؟

پارتیشن‌های اداری چوبی انواع مختلفی دارند. در واقع می‌توان گفت این پارتیشن‌ها را بر اساس متریال به کار رفته در ساخت و همچنین طراحی می‌توان به دسته‌های مختلفی تقسیم‌بندی کرد.

انواع پارتیشن اداری چوب از نظر نوع متریال

نوع متریال به کار رفته در ساخت یک پارتیشن چوبی ارتباط مستقیم با کیفیت و همچنین ویژگی‌های آن خواهد داشت. از مهم‌ترین پارتیشن‌های چوبی بر اساس متریال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • پارتیشن چوبی ام دی اف: پارتیشن چوبی ام دی اف یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین پارتیشن‌های پرمتقاضی بازار است که در فرایند ساخت خود از متریال ام دی اف استفاده کرده است. این پارتیشن یک عایق صوتی بسیار قوی با ظاهری فوق‌العاده زیبا محسوب می‌شود که می‌تواند فضای خصوصی دلخواه را برای شما بسازد.
  • پارتیشن چوبی ترموود: پارتیشن چوبی ترمود یکی دیگر از پارتیشن‌های چوبی موجود در بازار است که در فرایند ساخت خود از چوب ترمودد شده یا چوب حرارت دیده ساخته شده است. این پارتیشن در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد و به دلیل ظاهر زیبا و قابلیت نصب در مکان‌های مختلف بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

پارتیشن اداری چوب تهران | پارتیشن ام دی اف

مقایسه پارتیشن اداری ام دی اف و ترموود

پارتیشن ترمودد و ام دی اف هر دو از محبوب‌ترین پارتیشن‌های چوبی بازار هستند که تقاضا برای خریدشان بالا است. با این وجود این سوال مهم مطرح خواهد شد که کدام یک از این پارتیشن‌ها گزینه بهتری برای خرید است؟

دستیابی به پاسخ این سوال تنها به بررسی ویژگی‌های این دو پارتیشن امکان پذیر است.

با اینکه هر دو این پارتیشن‌ها از ظاهری زیبا برخوردارند اما پارتیشن‌های ام دی اف زیبایی و جذابیت بیشتری دارند. هر دو این پارتیشن‌ها عایق صوتی خوبی هستند و می‌توانند کمک کنند تا شما در مکان‌های اداری و تجاری یک فضای کاملا خصوصی بسازید. این پارتیشن‌ها در برابر ضربه و فشار مقاومت بالایی دارند و به راحتی خراب نمی‌شوند.

پارتیشن‌های ترموود به دلیل فرایند ساخت متفاوتی که دارند بیشتر در برابر رطوبت و حشرات از خود مقاومت نشان می‌دهند. این در حالی است که پارتیشن‌های ام دی اف مقاومت چندانی در برابر رطوبت ندارند. همین موضوع باعث می‌شود تا از پارتیشن‌های ام دی اف بیشتر در فضاهای داخلی استفاده شود اما پارتیشن‌های ترموود مختص فضاهای خارجی باشد.

برای مقایسه بهتر این دو پارتیشن به جدول زیر توجه داشته باشید:

مقایسه پارتیشن اداری ام دی اف و ترموود
پارتیشن اداری ام دی افپارتیشن اداری ترموود
قیمت ارزان‌ترظاهر کلاسیک و لوکس
اجرا و نصب فوریمناسب برای سبک دکوراسیون کلاسیک
امکان ترکیب با سایر متریال‌هاطول عمر و ماندگاری بالا
تنوع طرح بالاایجاد حس آرامش و صمیمیت در فضا

انواع پارتیشن اداری چوب از نظر سبک طراحی

سبک طراحی یکی دیگر از فاکتورهای مهمی است که طی آن پارتیشن‌های چوبی را دسته‌بندی می‌کنند. از مهم‌ترین پارتیشن‌های اداری چوب بر اساس سبک طراحی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پارتیشن چوبی ثابت

این نوع پارتیشن‌ها پس از نصب قابلیت تحرک و جابه‌جایی ندارند. به همین دلیل نیز از قیمت مناسبی نسبت به نمونه‌های متحرک برخوردارند.

پارتیشن چوبی متحرک

پارتیشن چوبی متحرک را می‌توان یکی از پرمتقاضی‌ترین پارتیشن‌های ساخته شده از چوب دانست که به دلیل قابلیت جابه‌جایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

برای خرید این پارتیشن فوق‌العاده هزینه بیشتری نسبت به پارتیشن‌های چوبی ثابت نیاز است.

پارتیشن چوبی تکجداره

پارتیشن چوبی تکجداره، پارتیشنی است که تنها از یک لایه چوب ساخته شده است و از وزنی نسبتا کم برخوردار است. این پارتیشن بیشتر به دلیل ظاهر جذاب و فوق‌العاده‌ای که دارد، بیشتر برای زیبایی بخشیدن به محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پارتیشن چوبی دوجداره

پارتیشن چوبی دوجداره از دیگر پارتیشن‌های محبوب است که از دو لایه چوب ساخته شده و نسبت به نمونه‌های تک جداره عایق صوتی بهتری است و برابر ضربه و فشار مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهد. همین موضوع باعث شده تا این پارتیشن نسبت به پارتیشن‌های تکجداره محبوبیت بیشتری برای  جداسازی فضا و ساخت اتاق اضافی داشته باشد.

قیمت و خرید پارتیشن اداری چوبی ام دی اف ساوین دکور

تماس با ما: ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴

پارتیشن اداری چوب تهران | پارتیشن ام دی اف

قیمت خرید پارتیشن اداری چوب تهران

اطلاع یافتن از قیمت یک محصول از مهم‌ترین اقداماتی است که هر فرد قبل از خرید انجام می‌دهد. به همین دلیل مشتریان به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستند که قیمت خرید پارتیشن اداری چوب تهران چقدر است؟

در پاسخ باید بگوییم که مهم‌ترین فاکتورهای اثرگذار بر قیمت پارتیشن اداری چوب به شرح زیر است:

  • متریال به کار رفته

بسته به اینکه در ساخت پارتیشن از چه متریالی استفاده شده است، هزینه در نظر گرفته شده برای خرید متفاوت است. به عنوان مثال هزینه پارتیشن ترمودد و ام دی اف با یکدیگر فرق دارد.

  • کیفیت

پارتیش‌ها را از نظر کیفیت ساخت و متریال به کار رفته می‌توان به چندین دسته تقسیم‌بندی کرد. قطعا پارتیشن‌های با کیفیت‌تر یا درجه یک از قیمت بیشتری برخوردارند.

  • طراحی

شیوه طراحی از دیگر فاکتورهای اثرگذار بر قیمت یک پارتیشن است. پارتیشن‌هایی که دارای طراحی سختی هستند نسبت به پارتیشن‌های ساده‌تر گران‌ترند‌. شاید کمی عجیب به نظر برسد اما حتی رنگ پارتیشن نیز می‌تواند بر روی قیمت آن اثر بگذارد.

  • تکجداره یا دوجداره بودن

ضخامت یک پارتیشن و همچنین تعداد لایه‌ها و جداره‌های آن باعث تفاوت فاحشی در ویژگی‌هایش می‌شود. به عنوان مثال پارتیشن‌های دوجداره عایق صوتی بهتری هستند. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا قیمت بیشتری داشته باشند.

  • قابلیت جابه‌جایی

اینکه بتوان یک پارتیشن را جابه‌جا کرد ویژگی مثبتی است که باعث شده تا بسیاری از افراد ترجیح دهند به جای پارتیشن‌های ثابت، پارتیشن متحرک بخرند. همین موضوع باعث می‌شود تا قیمت پارتیشن متحرک چوبی بسیار بیشتر از قیمت پارتیشن ثابت چوبی باشد.

  • مجموعه منتخب برای خرید

اینکه شما برای خرید پارتیشن به کدام مجموعه مراجعه می‌کنید، نقش بسیار زیادی در کیفیت محصولات و همچنین قیمت در نظر گرفته شده برای خریدشان دارد. قطعا کسانی که به ساوین دکور مراجعه می‌کنند امکان خرید بهترین محصولات با قیمتی مناسب را خواهند داشت.

بیشتر بخوانید: بهترین فروشگاه پارتیشن در تهران کجاست | آدرس تولیدی پارتیشن اداری

پارتیشن اداری چوب تهران | پارتیشن ام دی اف

ساوین دکور؛ بهترین مرکز فروش و نصب پارتیشن اداری چوب تهران

ساوین دکور یکی از بهترین مراکز برای دریافت خدمات مربوط به فروش و نصب پارتیشن اداری در تهران محسوب می‌شود که با تکیه بر مهارت و خلاقیت خود در این زمینه توانسته است نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد. این مجموعه به دلیل دارا بودن کادری متخصص و کار بلد می‌تواند بهترین و با کیفیت‌ترین پارتیشن‌ها را به سرعت برای شما بسازد. بنابراین اگر دوست دارید پارتیشن‌های شما با هنر و خلاقیت بالا ساخته شوند، می‌توانید از ساوین دکور کمک بگیرید.

برای مشاهده نمونه کارهای ساوین دکور؛ بهترین مرکز فروش و نصب پارتیشن اداری چوب تهران می‌توانید به صفحه نمونه کارهای این مجموعه مراجعه کنید و با هنر خلاقیت این متخصصان در این زمینه بیشتر آشنا شوید.

برقراری تماس با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۵۴۷۹۷۹۴ و ۰۲۱۶۶۶۵۹۷۰۷ بهترین راهکار برای ثبت سفارش و استعلام قیمت است.